WhatsApp

Neden aba Kariyer?

Yanlış kariyerin bütün hayatı negatif yönde etkileyeceğinin farkındayız. Bu bakış açısıyla sunduğumuz danışmanlık hizmetleri sayesinde, danışanlarımızın yeteneklerini ve beklentilerini karşılayan kariyer planları hazırlıyoruz. Keyif almadıkları ve potansiyellerini gerçekleştiremedikleri işlerde sıkışıp kalmamaları için tatmin edici bir kariyer hedefiyle hareket etmelerini sağlıyoruz.

Her an ve her yaşta ‘yeni bir kariyer mümkün’ diyerek; kendine yepyeni bir yol çizmek isteyenlere ihtiyaçları olan rotayı planlamada destek oluyoruz. Böylece alınan riskleri en aza indiriyor ve atılan her adımın proaktif olmasını sağlıyoruz.

İş hayatına atılmak, mesleğinizi değiştirmek ve gerçekten istediğiniz işi yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken cesur olmak ve planlarınızı iyi yapmak.

“Bir türlü cesaret edemiyorsanız, düşünmeyi bırakıp harekete geçin!”

aba Kariyer size ne sunar?

Yetenekleriniz, ilgi alanlarınız ve potansiyelinizi keşfetmek için Aba Kariyer’e geldiğinizde öncelikle becerilerinizi birlikte analiz ederiz. İkinci adım olarak size en uygun mesleği birlikte keşfeder ve bu meslekte başarılı olmak için izlemeniz gereken rotayı belirler ve zaman kaybetmeden harekete geçmenize yardımcı oluruz.

Aba Kariyer olarak, kariyerinin başındaki gençlerden yıllarını verdiği mesleğini değiştirmek isteyenlere kadar geniş bir yelpazede profesyonelle birlikte çalışıyoruz. Stratejik yetenek yönetimi hizmeti verdiğimiz danışanlarımızın kendileri için ideal meslekleri seçmesine destek oluyoruz. Bu meslekte başarılı olmak ve riskleri en aza indirmek için kariyer danışmanlığı ve eğitim danışmanlığı hizmetlerimizle her adımı birlikte atıyoruz.

aba Kariyer Kimlere Hitap Eder?

  • Mezuniyeti yaklaşan ve profesyonel hayata hazırlanmak isteyen gençler
  • Her yaştan, mesleğini değiştirmek isteyenler
  • Kendi yetenek ve bilgilerini keşfederek kendini geliştirmek isteyenler
  • En az risk ve en yüksek başarı hedefiyle yola çıkan girişimciler
  • Yeni mezun olmuş, kariyerinin başındaki profesyoneller
  • Kariyerinde büyük bir sıçrama yaşamayı hedefleyen profesyoneller
  • Potansiyelini gerçekleştirmek için kariyer planı yapanlar