WhatsApp

Kariyer Danışmanlığı

Kariyer Danışmanlığı Hizmeti Ne Sunar?

Kariyer Arayışı

Güçlü yönlerinizi ve ilgi alanlarınızı değerlendirerek kariyer arayışınıza odaklanır.

Yetenek Yönetimi

En iyi fırsatları yaratmak için bilgi ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Mutlu Kariyer Yolu

Sizi öne çıkaran özelliklerin sizi mutlu eden kariyerle bir araya gelmesi için yol gösterir.

Kariyer Danışmanlığı Neden Önemli?

Sanayi öncesi dönemde yaklaşık 30 standart meslek vardı. Ancak şimdi kariyer web sitelerinde 12.000’den fazla farklı meslek listeleniyor. Bunun sonucunda yanlış seçimi yapma konusunda endişelenmek te haksız değilsiniz. Diğer taraftan farklı sektörlerden meslekleri göz önünde bulundurduğumuzda bunların % 70’i yeterince tanıtılmıyor ve mutlu olacağınız meslek bu tanıtılmayan dilimde yer alıyor olabilir. Tüm seçenekleri değerlendirebilmek için kariyer danışmanlığı büyük bir öneme sahiptir.

Yeni bir kariyer için kararlısınız, ancak hangi adımları atmanız gerektiğini bilmiyorsanız, büyük değişim için doğru adımları atmak için kariyer danışmanlığı hizmeti almalısınız. Çünkü kariyer danışmanları, daha yüksek maaş, daha tatmin edici bir kariyer ve nihayetinde daha iyi bir hayat için kendinizi tanımanız ve sizi mutlu edecek kariyer planını oluşturmanıza destek olur. İyi bir kariyer geliştirme uzmanı kariyer seçeneklerini keşfetmenize yardımcı olabilir, sizi işgücü piyasasındaki eğilimler hakkında bilgilendirebilir ve yeteneklerinizi, ilgi alanlarınızı değerlendirebilir.

Kariyer danışmanlığı sayesinde, iş arama becerilerinizi güçlendirerek kurumsal dünyada önünüze çıkan merdivenleri güvenle ve hızla yukarı çıkarmayı öğrenirsiniz.